Tev, kurš plāno braukt uz jūru, ezeru, kalniem vai kur acis rāda!

Ja dodies dēkās, piedzīvojumos vai esi ceļā uz jebkuru vietu Latvijā vai Eiropā vai NVS, lai atpūstos – izvēlies citādo – Varamaizvest.lv – labu alternatīvu parastajām auto nomām!

No mums – ērti, kvalitatīvi ceļojumu tūrisma autobusi, kas aprīkoti ar visu iespējamo un nepieciešamo labai, ērtai, kā arī drošai atpūtai. Mikroautobusi, Autobusi tiek nomāti ar vienu vai diviem profesionāliem vadītājiem, atkarīgs no attāluma un klienta vēlmēm.

Pieejamie mikroautobusi ar 1+2 sēdvietām, 1+5 sēdzvietām, 1+8 sēdvietām, kondicionieris, labs stereo, GPS sistēma, āķis piekabei. Papildus ir pieejami arī bērnu. Auto drošību ceļā nodrošina OCTA, KASKO, kā arī garantija Eiropā.

Pieejamie autobusi ar no 10 līdz 60 sēdvietām, kondicionieris, labs stereo, GPS sistēma, āķis piekabei vai nojumei.  Papildus ir pieejami arī bērnu. Auto drošību ceļā nodrošina OCTA, KASKO, kā arī garantija Eiropā.

Mūsu pamatpiedāvājumā ietilpst ne vien visas iepriekš minētās ērtības, bet arī pretimnākoša un ieinteresēta attieksme, kā arī pozitīva pieredze un ieteikumi aktīvai atpūtai un ceļojumiem!

Nomas noteikumi

Mikroautobusi

Autobusi

Color Skin

Header Style

Nav Mode

Layout

Wide
Boxed