Tev, kurš plāno braukt uz jūru, ezeru, kalniem vai kur acis rāda!

Ja dodies dēkās, piedzīvojumos vai esi ceļā uz jebkuru vietu Latvijā vai Eiropā vai NVS, lai atpūstos – izvēlies citādo – Varamaizvest.lv – labu alternatīvu parastajām auto nomām!

No mums – ērti, kvalitatīvi ceļojumu autobusi, kas aprīkoti ar visu iespējamo un nepieciešamo labai, ērtai, kā arī drošai atpūtai. Mikroautobusi tiek nomāti ar vienu(atkarīgs no attāluma un klienta vēlmēm) profesionāliem vadītāju.

Pieejamie mikroautobusi ar 1+2sēdvietām, 1+5 sēdzvietām, 1+8 sēdvietām, kondicionieris, labs stereo, GPS sistēma, āķis piekabei. Papildus ir pieejami arī bērnu. Auto drošību ceļā nodrošina OCTA, KASKO, kā arī garantija Eiropā.

Pieejamie autobusi ar no 19 līdz 50 sēdvietām, kondicionieris, labs stereo, GPS sistēma, āķis piekabei vai nojumei.  Papildus ir pieejami arī bērnu. Auto drošību ceļā nodrošina OCTA, KASKO, kā arī garantija Eiropā.

Mūsu pamatpiedāvājumā Tev ietilpst ne vien visas iepriekš minētās ērtības, bet arī pretimnākoša un ieinteresēta attieksme, kā arī pozitīva pieredze un ieteikumi aktīvai atpūtai un ceļojumiem!

Nomas noteikumi

Mikroautobusi

Autobusi

Color Skin

Header Style

Nav Mode

Layout

Wide
Boxed